2018

Koncert w Magnum Bonum

W piątek 19 stycznia Chór Słoneczny Krąg wystąpił w Krasnymstawie z repertuarem kolędowym w czasie koncertu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Integracyjne Magnum Bonum.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie oraz za wspólny radosny czas.  

Rekolekcje Wielkopostne

Wielki Post rozpoczął się 14 lutego w Środę Popielcową, jest to czas w którym Osoby Wierzące przygotowują się do Święta Wielkanocnego.

Czytaj więcej: Rekolekcje Wielkopostne

Spotkanie grupy pielgrzymkowej

W niedzielę 11 marca w godzinach popołudniowych miało miejsce spotkanie grupy pielgrzymkowej z którą  w lutym ks. Antoni i s. Pia nawiedzili Ziemię Świętą.

Czytaj więcej: Spotkanie grupy pielgrzymkowej

Biesiada Integracyjna "Senior z Humorem"

We czwartek 13 czerwca grupa Mieszkanek uczestniczyła w Biesiadzie Integracyjnej "Senior z Humorem" zorganizowanej przez Dom Dziennego Pobytu w Chełmie pod patronatem Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie.

Czytaj więcej: Biesiada Integracyjna "Senior z Humorem"

Wczasy w Nałęczowie

W dniach od 3 do 7 września grupa Mieszkanek w towarzystwie Opiekunów przebywała na wczasach w Nałęczowie, jedynym w Polsce uzdrowisku o profilu wyłącznie kardiologicznym.

Czytaj więcej: Wczasy w Nałęczowie

Spotkanie z Autorem "Róży"

15 września w sobotę w świetlicy Domu Nadziei miało miejsce spotkanie z Panem Szymonem Sławińskim autorem książki "Róża", opowieści o Matce Elżbiecie Róży Czackiej (czytaj...). Autorowi towarzyszyły Pani Weronika Żurawska autorka ilustracji oraz Pani Marzka Marzena Dobrowolska, która przygotowała oprawę graficzną i skład.

Czytaj więcej: Spotkanie z Autorem "Róży"

Teatr Lalek Tomcio

We wtorek 2 października Teatr Lalek Tomcio z Nowego Sącza wystawił w naszym Domu spektakl pt. "Czterej muzykanci z Bremy" na motywach baśni braci Grimm.

Czytaj więcej: Teatr Lalek Tomcio

Modlitwa w intencjach Pracowników

We wtorek 27 listopada w Kaplicy Domu Nadziei miała miejsce uroczysta Msza Święta w trakcie której Mieszkanki, Uczestnicy WTZ, Siostry oraz Pracownicy pod przewodnictwem ks. Antoniego modlili się w intencjach Pracowników.

Czytaj więcej: Modlitwa w intencjach Pracowników

Kiermasz Bożonarodzeniowy

W niedzielę 9 grudnia Mieszkanki, Pracownicy WTZ oraz Siostry udały się do Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Niedrzwicy Dużej z kiermaszem Bożonarodzeniowym.

Czytaj więcej: Kiermasz Bożonarodzeniowy

Rekolekcje Adwentowe

We czwartek i piątek 13 i 14 grudnia przeżywaliśmy rekolekcje adwentowe, które w tym roku prowadził dla nas o. franciszkanin Ambroży Okroy.

Czytaj więcej: Rekolekcje Adwentowe