2019

Duszpasterska Wizyta

W środę 9 stycznia ks. Antoni w towarzystwie Ministrantów oraz Kolędników udał się z wizytą duszpasterską do oczekujących Mieszkanek, Uczestników WTZ, Pracowników oraz Sióstr.

Czytaj więcej: Duszpasterska Wizyta

Wizyta w Świdniku

W niedzielę 7 kwietnia Mieszkanki Domu, Pracownicy WTZ oraz Siostry udali się do Świdnika z kiermaszem stroików i palm wielkanocnych.

Czytaj więcej: Wizyta w Świdniku

Wyróżnienie Feniks 2019

6 kwietnia Kapituła Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Feniks 2019 wyróżniła ks. prof. dra hab. Antoniego Troninę w kategorii tłumacz.

Czytaj więcej: Wyróżnienie Feniks 2019

"Piękno Wszechświata"

W piątek 26 kwietnia w sali muzycznej Soli Deo uczestniczyliśmy w wykładzie "Piękno Wszechświata" prowadzonym przez astronoma prof. Krzysztofa Ziołkowskiego.

Czytaj więcej: "Piękno Wszechświata"

Święto Kapłanów

We czwartek 13 czerwca w czasie porannej Eucharystii modliliśmy się w intencji naszych Kapłanów oraz imienin ks. Antoniego.

Czytaj więcej: Święto Kapłanów

Modlitwa w intencjach s. Szymony, s. Pii i s. Dobromiły

W poniedziałek 19 sierpnia  w czasie porannej Mszy Świętej koncelebrowanej przez ks. Zygmunta  i ks. Antoniego modliliśmy się w intencjach s. Szymony, s. Dobromiły i s. Pii. Modlitwa za Siostry była wyrazem naszej wdzięczności za lata służby w Domu Nadziei.

Czytaj więcej: Modlitwa w intencjach s. Szymony, s. Pii i s. Dobromiły

Piknik pod Lipą

W środę 21 sierpnia bawiliśmy się na pikniku pod lipą, będącym formą podziękowania s. Pii  Wspólnocie Żułowa za lata współpracy.

Czytaj więcej: Piknik pod Lipą

X Festiwal Pieśni Maryjnej

We czwartek 12 września uczestniczyliśmy w X Festiwalu Pieśni Maryjnej zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej "Betania" w Lublinie oraz  Lubelskie Stowarzyszenie "Będę Seniorem".

Czytaj więcej: X Festiwal Pieśni Maryjnej

Imieniny s. Liliany

We wtorek 26 listopada modliliśmy się w intencji imieninowej s. Liliany oraz w intencjach Pracowników z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

Czytaj więcej: Imieniny s. Liliany 

Spotkanie opłatkowe

We czwartek 19 grudnia odwiedziła Żułów Matka Judyta w towarzystwie p. Pawła Kacprzyka Prezesa Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe