2020

Wizyta Duszpasterska

W środę 15 stycznia ks. Antoni udał się do Mieszkanek Domu, Uczestników WTZ, Pracowników oraz Sióstr z wizytą duszpasterską.

Czytaj więcej: Wizyta Duszpasterska

Hej kolęda, kolęda

We czwartek 16 stycznia Mieszkanki Domu oraz Klubowicze z Klubu Seniora spotkali się w świetlicy Domu Nadziei na wspólnym kolędowaniu.

Czytaj więcej: Hej kolęda, kolęda

Msza Święta dziękczynna

We czwartek 5 marca modliliśmy się w czasie Mszy Świętej sprawowanej przez ks. Antoniego z intencji Uczestników Klubu Seniora. Modlitwa jest dziękczynnym darem duchowym od Klubowiczów w czasie której ks. Antoni w sposób szczególny zaznaczył istotę i wagę wspólnoty tworzonej przez ludzi.

Czytaj więcej: Msza Święta dziękczynna

Rekolekcje Wielkopostne

W dniach od 9 do 11 marca uczestniczyliśmy w rekolekcjach wielkopostnych, które prowadził dla nas ks. Michał Wudarczyk Rektor Kaplicy pw. Matki Bożej Anielskiej znajdującej się w podwarszawskich Laskach (czytaj...).

Czytaj więcej: Rekolekcje Wielkopostne

Naturalna Przyjaźń

Obecnie gdy wstrzymane są odwiedziny i wyjazdy wyrazistości nabrała nasza przyjaźń z przyrodą, która korzysta z każdej sposobności by złożyć nam wizytę.

Czytaj więcej: Naturalna Przyjaźń

Wyjście do kina

We czwartek 9 lipca Mieszkanki udały się na seans filmowy pt. "Najświętsze Serce" do kina w Krasnostawskim Domu Kultury.

Czytaj więcej: Wyjście do kina

Imieniny s. Benedykty

W poniedziałek 13 lipca Wspólnota Żułowa modliła się w czasie porannej Mszy Świętej w intencjach s. Benedykty z okazji imienin.

Czytaj więcej: Imieniny s. Benedykty

Wypoczynek nad wodą

We czwartek 30 lipca Mieszkanki uczestniczyły w jednym z wielu jednodniowych wakacyjnych, wypoczynkowych wyjazdów nad wodę.

Czytaj więcej: Wypoczynek nad wodą

Piknik

We czwartek 23 lipca w promieniach słońca Mieszkanki uczestniczyły w pikniku na zielonym terenie przy Domu Nadziei.

Czytaj więcej: Piknik

Modlitwa w intencji Sióstr

W piątek 2 października modliliśmy się w czasie porannej Mszy Świętej w intencjach Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża z okazji na przypadające w niedzielę 4 października wspomnienie Św. Franciszka Patrona Zgromadzenia.

Czytaj więcej: Modlitwa w intencji Sióstr

Ostatnie pożegnanie śp. Siostry Elizy

W niedzielę 22 listopada 2020 roku odeszła do Pana śp. Siostra Eliza (czytaj...), która przez długie lata w Żułowie niosła posługę niewidomym na duszy i ciele oraz z troską opiekowała się chórem "Słoneczny Krąg".

Spoczywaj w pokoju Siostro.

Modlitwa w intencji Pracowników Domu

W środę 16 grudnia w czasie Mszy Świętej Mieszkanki modliły się w intencji Wszystkich Pracowników Domu wyrażając swoje dziękczynienie za trud i serce okazywane każdego dnia. 

Czytaj więcej: Modlitwa w intencji Pracowników Domu