2023

Wizyta Duszpasterska

W poniedziałek 9 stycznia ks. Antoni uroczyście błogosławił naszemu Domowi oraz jego Mieszkańcom, po czym razem z orszakiem kolędników nawiedził wszystkich w miejscach zamieszkania i pracy.

Czytaj więcej: Wizyta Duszpasterska

Dzień Babci

We wtorek 24 stycznia z okazji Dnia Babci odwiedziły nasze Mieszkanki Dzieci i Młodzież z Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych w Krasnymstawie.

Czytaj więcej: Dzień Babci

Święto Mieszkanek

W niedzielę 12 lutego uroczyście świętowaliśmy Dzień Mieszkanki. W czasie porannej mszy świętej modliliśmy się w intencjach naszych Pań.

Czytaj więcej: Święto Mieszkanek 

Rekolekcje Wielkopostne

W poniedziałek 6 marca rozpoczęliśmy trzydniowe rekolekcje wielkopostne w celu duchowego przygotowania do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. 

Czytaj więcej: Rekolekcje Wielkopostne

Spektakl "Wehikuł Czasu"

W piątek 31 marca udaliśmy się do Krasnostawskiego Domu Kultury na Spektakl Muzyczny "Wehikuł Czasu" w wykonaniu młodzieżowego zespołu wokalnego Amicus.

Czytaj więcej: Spektakl "Wehikuł Czasu"

Imieniny ks. Antoniego

We wtorek 13 czerwca wspominamy św. Antoniego Padewskiego patrona osób i rzeczy zaginionych. Święty Antoni jest również Patronem ks. Antoniego Kapelana naszego Domu.

Czytaj więcej: Imieniny ks. Antoniego

Mieszkanki witają Lato

W środę 21 czerwca Mieszkanki Domu na zaproszenie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żułowie wzięły udział w pikniku integracyjnym "Powitanie Lata".

Czytaj więcej: Mieszkanki witają Lato

Spotkanie z Matką Judytą

W poniedziałek 9 października Wspólnota Żułowa uczestniczyła w spotkaniu z Matką Judytą Przełożoną Generalną Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża.

Czytaj więcej: Spotkanie z Matką Judytą

Powiatowe obchody Dnia Pracownika Socjalnego

W piątek 24 listopada uroczystą mszą świętą sprawowaną przez ks. dziekana Jarosława Wójcika w kościele pw. św. Franciszka w Krasnymstawie rozpoczęto Powiatowe obchody Dnia Pracownika Socjalnego.

Czytaj więcej: Powiatowe obchody Dnia Pracownika Socjalnego